Kalkulator kredytu mieszkaniowego

W tym artykule dowiesz się czym jest kredyt mieszkaniowy oraz w jaki sposób należy obliczyć jego ratę. Poznaj kalkulator kredytu mieszkaniowego i oblicz ratę swojego mieszkania razem z nami.

Kredyt mieszkaniowy

Kredyt mieszkaniowy to doskonały sposób na zrealizowanie swoich marzeń i zakup mieszkania dla siebie i najbliższych. Jednak, aby móc ocenić rentowność zakupu mieszkania w kredycie ważne jest korzystanie ze sprawdzonych narzędzi takich jak nasz kalkulator kredytu mieszkaniowego.

Kredyt mieszkaniowy w przeciwieństwie do kredytu hipotecznego może być wzięty bezpośrednio na zakup domu lub mieszkania, miejsca postojowego lub refinansowanie istniejącego kredytu mieszkaniowego. Kredyty mieszkaniowe to długoterminowe umowy spłaty, które niejednokrotnie skrywają za sobą duże opłaty, z tego też względu należy dokładnie ocenić rentowność zakupu mieszkania w kredycie oraz oszacować swój budżet.

Kredyt mieszkaniowy może pokryć w większości wartość nieruchomości, jednak należy pamiętać o tzw. wpłacie własnej, która wynosi od 10% do nawet do 20%. Ponadto banki przy kredycie mieszkaniowym oferują dodatkowe ubezpieczenia oraz produkty, które na koniec mogą obniżyć koszt kredytu. Całkowita wartość spłaty kredytu mieszkaniowego jak i wysokość miesięcznych rat może być jednak różna, ponieważ składają się na nie wiele czynników.

Niniejszy kalkulator leasingu nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma jedynie charakteru informacyjny i podglądowy.

Kalkulator mieszkaniowy

Chcąc kupić mieszkanie na kredyt warto skorzystać już teraz z naszego narzędzia jakim jest bezpłatny kalkulator kredytu mieszkaniowego w serwisie Poleasingowy.net. Narzędzie to oddajemy całkowicie za darmo w ręce naszych czytelników z nadzieją, że pomoże im w rozwianiu wszelkich wątpliwości odnośnie zakupu mieszkania lub domu.

Z pomocą naszego kalkulatora kredytu mieszkaniowego szybko i łatwo obliczysz całkowity koszt kredytu, wysokość miesięcznej raty oraz wartość zobowiązania. Wystarczy, że wprowadzisz dane takie jak wartość nieruchomości, okres spłaty i wysokość oprocentowania. Nasz system całkowicie za Ciebie obliczy przybliżoną wysokość miesięcznych rat, co pomoże Ci oszacować stałe wydatki oraz opłacalność kredytu.

Skorzystaj już teraz z naszego kalkulatora kredytu mieszkaniowego. Zobacz także nasz kalkulator kredytu konsolidacyjnegokalkulator kredytu samochodowego oraz kalkulator kredytu hipotecznego.