Mity o car wrappingu

Niniejszy artykuł pod tytułem Sprzedaż samochodów powypadkowych z polskich firm ubezpieczeniowych nie stanowi porady, ani nie jest materiałem edukacyjnym, a jedynie przedstawia wyłącznie opinię jego autora. Oznacza to, że wszystkie informacje, które u nas znajdziesz na temat Sprzedaż samochodów powypadkowych z polskich firm ubezpieczeniowych należy traktować jako forma rozrywkowa, a każdą decyzję podejmować wyłącznie samodzielnie w oparciu o właśne doświadczenie oraz rozsądek. Nie tylko nie zachęcamy, ale wręcz odradzamy wykorzystywanie znalezionych tutaj informacji w każdym celu i w każdej sferze życia prywatnego oraz zawodowego.

Istnieje wiele mitów dotyczących car wrappingu i wykorzystywanych podczas oklejania samochodów folii. Krążące po świecie wirtualnej otchłani plotki niepotrzebnie zniechęcają do skorzystania z oferty. Być może nie jesteśmy obiektywni, ponieważ folie to nasza pasja i praca, ale fakty mówią same za siebie. Specyfikacja produktów i ich parametry techniczne są udostępniane przez producentów, tak więc przedstawione przez nas informacje nie są wyssanymi z palca opowieściami marketingowymi.

1. Czy mogę korzystać z myjni samochodowej?

To jedna z rozterek, z którymi borykają się zainteresowani car wrappingiem. Istnieje przekonanie, że wybór folii ochronnej nawet tej ze spersonalizowaną grafiką jest jednoznaczne z rezygnacją z prostej i szybkiej pielęgnacji auta w myjni samochodowej. To oczywiście mit. Skoro folia ma chronić lakier samochodu przed zarysowaniami, to tym bardziej pozostanie niewzruszona na działanie detergentów wykorzystywanych przy myciu ręcznym lub w profesjonalnej myjni. Jedyną przeciwnością są myjnie szczotkowane, bo mogą doprowadzić do nieestetycznych zarysowań folii. Pozostałe alternatywy gwarantują, że Twoje auto będzie czyste i zadbane jak przed car wrappingiem.

2. Czy folię da się zdemontować?

Oczywiście! Stosujemy folie najwyższej jakości, których demontaż jest szybki i prosty. Jedyną przeciwnością na drodze ku pozbycia się folii stanowi jej jakość. Jeśli korzystasz z naszej oferty, nie masz powodu do obaw, ponieważ znamy folie Grafiwrap wiemy, że wyróżniają się wysoką jakością. Ponadto folia montowana na oryginalny lakier bardzo często nie wymaga usuwania kleju, a samochód po demontażu pozostaje jak nowy. Jeśli decydujesz się na folię ochronną z niesprawdzonego źródła, a montażu nie dokonują doświadczeni specjaliści, to nie gwarantujemy, że lakier pozostanie bez skazy.

3. Czy folia samochodowa chroni lakier?

Zdecydowanie tak! Jeśli zdecydujesz się na folie dopasowaną do codziennej eksploatacji Twojego auta, to możemy zagwarantować, że będziesz zadowolony z efektu. Mamy wiele możliwości, dlatego wybór nie powinien być przypadkowy. Niezależnie czy prowadzisz aut osobowe, czy jesteś właścicielem terenówki, czy Twoją codzienną trasą jest zatłoczona miejska dżungla, czy poruszasz się na obrzeżach miasta po wymagającym terenie. Jeśli wybierzesz folię adekwatną do wymagań Twojego auta, to lakier będzie właściwie zabezpieczony. Zachęcamy do konsultacji z profesjonalistą, który wyjaśni parametry techniczne folii i rozwieje wszelkie wątpliwości.

4. Czy warto oszczędzać na folii?

To pytanie dotyczy nie tylko folii, ale szeregu innych usług. Oszczędność jest w porządku pod jednym warunkiem, jeśli usługi danej firmy lub produktu są potwierdzone pozytywnymi opiniami, a parametry techniczne nie odbiegają od droższych alternatyw. W przypadku folii samochodowej wybór taniego zamiennika może skutkować poważnymi konsekwencjami. Ponadto miejsce montażu folii również nie powinno być przypadkowe, ponieważ istotne są warunki techniczne i umiejętności specjalistów. Początkowa oszczędność może doprowadzić do poważnych zaniedbań, których usunięcie bez skazy dla lakieru może być kłopotliwe.

Mamy nadzieję, że rozwialiśmy wszelkie wątpliwości i zachęciliśmy do car wrappingu. Jeśli jeszcze nie wybrałeś koloru folii, to najwyższy czas, by zapoznać się z ofertą. Kilka dni i Twój samochód będzie wyróżniał się nietuzinkowym designem.