Najlepsze lokaty bankowe – ranking

Niniejszy artykuł pod tytułem Sprzedaż samochodów powypadkowych z polskich firm ubezpieczeniowych nie stanowi porady, ani nie jest materiałem edukacyjnym, a jedynie przedstawia wyłącznie opinię jego autora. Oznacza to, że wszystkie informacje, które u nas znajdziesz na temat Sprzedaż samochodów powypadkowych z polskich firm ubezpieczeniowych należy traktować jako forma rozrywkowa, a każdą decyzję podejmować wyłącznie samodzielnie w oparciu o właśne doświadczenie oraz rozsądek. Nie tylko nie zachęcamy, ale wręcz odradzamy wykorzystywanie znalezionych tutaj informacji w każdym celu i w każdej sferze życia prywatnego oraz zawodowego.

Chcesz zaoszczędzić pieniądze w formie lokaty bankowej? Sprawdź ranking i porównaj ze sobą najlepsze lokaty bankowe! Zapraszamy do lektury!

Najlepsze lokaty bankowe – gdzie szukać najlepszych ofert?

Najważniejszy czynnik, który powinien mieć wpływ na wybór lokaty to wysokość oprocentowania depozytu. Jak zarabiać na lokatach bankowych? Gdzie szukać ofert z najkorzystniejszym oprocentowaniem?

Aby uzyskać najlepsze warunki na lokacie bankowej, należy spełniać wymagania banków. Korzystne warunki na lokacie to zazwyczaj rozwiązanie dedykowane nowym klientom. Promocyjne lokaty wiążą się często z koniecznością zainstalowania bankowej aplikacji, założeniem karty kredytowej oraz nowego konta osobistego. Banki oferujące promocyjne lokaty często ograniczają maksymalną kwotę depozytu, premiowani są użytkownicy nowych systemów płatności (takich jak na przykład BLIK) oraz osoby, które wpłacają regularnie na lokatę nowe środki. Jakie są najlepsze lokaty bankowe?

Najlepsze lokaty bankowe – ranking

Najlepsze lokaty bankowe dostępne przez Internet, to:

  • Lokata bezkarna (BGŻOptima) – Lokata bezkarna to lokata dla nowych klientów BGŻOptima. Czas trwania lokaty wynosi 3 miesiące. Oprocentowanie w skali roku jest równe 3,50%, a maksymalna depozytowana kwota to 20 000 zł
  • Lokata na Dobry Start (Eurobank) – lokata na dobry start to lokata 3 – miesięczna, której oprocentowanie wynosi 3,00%. Depozytowana kwota musi się mieścić w przedziale od 200 do 10000 złotych
  • Lokata dla nowych klientów (mBank) – lokata dla nowych klientów mbanku jest lokatą 3 – miesięczną, której oprocentowanie w skali roku wynosi 3,50%. Maksymalna depozytowana kwota w przypadku tej lokaty wynosi 10 000 zł, do założenia lokaty konieczne jest otwarcie rachunki oszczędnościowo-rozliczeniowego w mBank.
  • e-Lokata na nowe środki (Getin Bank) – e-lokata na nowe środki to lokata o czasie trwania równym 5 miesięcy i oprocentowaniu wynoszącym 2,30%. Maksymalna depozytowana kwota może wynieść 200 000 zł. Do założenia lokaty nie jest konieczne posiadanie rachunku w Getin Bank, oferta ta jest skierowana zarówno dla nowych, jak i obecnych klientów banku.

Jeśli chodzi  o najkorzystniejsze lokaty długoterminowe, warto przyjrzeć się lokatom:

  • Lokata online Nowe Środki (Santander Consumer Bank)
  • Lokata Horyzont Zysku (Millenium Bank)
  • E-Lokata progresywna (Getin Noble Bank)