Poleasingowe maszyny czyszczące

Niniejszy artykuł pod tytułem Sprzedaż samochodów powypadkowych z polskich firm ubezpieczeniowych nie stanowi porady, ani nie jest materiałem edukacyjnym, a jedynie przedstawia wyłącznie opinię jego autora. Oznacza to, że wszystkie informacje, które u nas znajdziesz na temat Sprzedaż samochodów powypadkowych z polskich firm ubezpieczeniowych należy traktować jako forma rozrywkowa, a każdą decyzję podejmować wyłącznie samodzielnie w oparciu o właśne doświadczenie oraz rozsądek. Nie tylko nie zachęcamy, ale wręcz odradzamy wykorzystywanie znalezionych tutaj informacji w każdym celu i w każdej sferze życia prywatnego oraz zawodowego.

Zastanawiasz się jak tanim kosztem zakupić maszyny czyszczące dla swojej firmy? Możesz skorzystać z usług firm, które specjalizują się w sprzęcie poleasingowym i oferują w dobrym stanie maszyny do czyszczenia.

Prowadzisz prężnie rozwijającą się firmę i stawiasz na profesjonalizm. Preferujesz ład i porządek, a co za tym idzie cenisz sobie czystość w firmie. A więc jakie wybrać maszyny czyszczące z pełnym serwisem gwarancyjnym w atrakcyjnych cenach. Warto jest wybrać sprzęt poleasingowy, którego cena różni się od tej w salonie nawet o kilkaset złotych, a i istnieje możliwość późniejszego wykupu po mniejszej cenie od firmy.

Szorowarki i polerki

Z pewnością jesteś za tym, by w firmie panowała czystość, a i klientów przybywało. Zachowanie czystości z pomocą poleasingowych maszyn czyszczących nie będzie ci już sprawiało trudu, zajmowało czasu i nie będzie piątym kołem u wozu.

Jeżeli w twojej firmie stawiasz na elegancje, a w gabinetach preferujesz dywany, to z pewnością maszyna CM 43/plus idealnie się na to nada. Jest to jednotarczowa maszyna szorująca nadająca się do czyszczenia każdej posadzki. W szczególności przeznaczona jest do szorowania twardych i winylowych posadzek, czyszczenia dywanów, czy cyklinowania parkietu. CM 43/plus dodatkowo posiada stalową przekładnię, co wykorzystywane jest przy wykonywaniu trudniejszych prac, typu krystalizacja nawierzchni wapiennej np. marmuru, wygładzania i renowacji powierzchni betonowych, czy likwidacji silniejszych zabrudzeń w miejscach trudno dostępnych. Nacisk na powierzchnię do 50 kg, maszyna posiada idealne właściwości szorujące, wyrównujące, czy wygładzające.

Z kolei CM 17 DS. idealnie nadaje się do czyszczenia powierzchni w toaletach czy halach produkcyjnych. Jest to jednotarczowa szorująco – froterująca maszyna z możliwością zmiany prędkości obrotowej silnika. Dodatkowo z napędem paskowym ma kontrolowaną wagę, dzięki szczególnej pozycji silnika, a także idealnie wyważony środek ciężkości, co wpływa na równowagę pracy. Jest bezpieczna dla operatora, co wpływa na gwarancję i efektywność pracy. 

Zmywarki prowadzone

Jeżeli wolisz, by maszyny zajmowały mało miejsca w pomieszczeniu, to z pewnością zmywarka VISPA 35 B jest idealnym przykładem. Szerokość jej pracy to zaledwie 35 cm, idealnie nadaje się do czyszczenia małych powierzchni, które zwykle są zatłoczone i trudne do sprzątnięcia z użyciem tradycyjnych zmywarek. VISPA 35 B to alternatywa dla ręcznego sprzątania. Jej wykorzystywanie zapewnia operatorowi wyższą wydajność pracy, a także lepszą jakość sprzątania. VISPA posiada ssawkę, która sprawia, iż sprzątana powierzchnia pozostaje czysta i sucha i gotowa do użytkowania. Maszyna posiada baterie żelowe i wbudowany prostownik, jak również wykonuje pracę jedną szczotką talerzową. Włosie tak się układa przy sprzątaniu, iż nie ma możliwości rozpryskiwania się roztworu myjącego. Rękojeść maszyny dodatkowo posiada zmianę pozycji o 180 stopni, co idealnie można wykorzystać podczas sprzątania, chociażby pod biurkami, czy stołami. Można również zakupić, chociażby maszynę Media 22 B/E, wykorzystywaną do szorowania i pielęgnacji posadzek twardych o dużym stopniu zabrudzenia. Dodatkowo zmywa i osusza, dzięki czemu mamy oszczędność czasu i pieniędzy. Swoją pracę wykonuje jedną szczotką i można ją spotkać w dwóch wersjach, bateryjnej jak i kablowej. Dodatkowo posiada ona regulację docisku szczotki, trakcję, a także niezależny system hamulcowy. A więc, kiedy zatrzymuje się, silnik się automatycznie wyłącza. 

Odkurzacze

Nie możemy zapominać również o odkurzaczach, które są równie ważne jak szorowarki czy zmywarki. Zależy ci na niskiej cenie i cichej pracy, z pewnością wybierz odkurzacz DRY P12S. Odkurzacz ten posiada moc rzędu 1200 W, z przepływem powietrza 48 l/s i 60 db. Idealnie nadaje się tam, gdzie zależy nam na cichej pracy przy zachowaniu tego samego czasu pracy. Istnieje możliwość dopasowania filtrów HEPA czy winylowych przy niewielkich pracach remontowych czy pobudowanych. Zasięg przewodu zasilającego to 10 m.

Jeżeli prowadzisz hotel czy zależy ci na czystości w szpitalu, to skorzystaj z usług odkurzacza CA 15/P/S Silencio. Charakteryzuje się niskim poziomem hałasu, co wpływa na łatwość sprzątania. Zasysane przez niego powietrze jest najpierw filtrowane przez dwuwarstwowy filtr, a potem przez cartridge. Jest niezwykle stabilny poprzez posiadanie przez niego 4 kółek, co sprawia, że jest bardziej zwrotny.