Porównanie laptopów dostępnych na rynku

Niniejszy artykuł pod tytułem Sprzedaż samochodów powypadkowych z polskich firm ubezpieczeniowych nie stanowi porady, ani nie jest materiałem edukacyjnym, a jedynie przedstawia wyłącznie opinię jego autora. Oznacza to, że wszystkie informacje, które u nas znajdziesz na temat Sprzedaż samochodów powypadkowych z polskich firm ubezpieczeniowych należy traktować jako forma rozrywkowa, a każdą decyzję podejmować wyłącznie samodzielnie w oparciu o właśne doświadczenie oraz rozsądek. Nie tylko nie zachęcamy, ale wręcz odradzamy wykorzystywanie znalezionych tutaj informacji w każdym celu i w każdej sferze życia prywatnego oraz zawodowego.

Pomimo tego, iż coraz więcej osób częściej korzysta z bardziej mobilnych urządzeń typu telefony i tablety, to komputery na rynku mają grono licznych zwolenników. Nie wszystkie czynności, które można wykonać na komputerze da się zrobić na tablecie czy smartfonie. Aby znaleźć idealny komputer najpierw należy odpowiedzieć sobie na pytanie, do czego rzeczywiście będzie on wykorzystywany najczęściej.

Ceny

Na rynku dostępne są modele zarówno na ubogą kieszeń, jak i dla tych bardziej wymagających. Jeżeli z danego modelu klient będzie korzystać tylko na poziomie podstawowym, dobry komputer można kupić już w granicach 1200-1500 złotych. Za te bardziej zaawansowane modele trzeba zapłacić ponad 4000 złotych. Wtedy można liczyć na większą pamięć, lepszą kartę graficzną i procesor.

Najlepsze modele

  1. Dell XPS 13 9360

Bardzo poręczny laptop. Cechuje się niewiarygodnie wysoką jakością wyświetlanych obrazów. Znikome obramowanie ekranu daje możliwość umieszczenia aż 13,3 calowego ekranu. Cena to około 6500 złotych.

  1. Asus ZenBook UX30UA

Idealne rozwiązanie dla osób, będących cały czas w biegu. Głównie ze względu na bardzo wytrzymałą baterię. Wyświetlacz posiada dużą ostrość ekranu 13,3 cala, porty USB oraz podświetlana klawiaturę. Klienci, którzy pracują na komputerze w domu mogą być nieco zawiedzeni tymi parametrami. Cena to około 3000 złotych.

  1. Dell XPS 15 9560

Pomimo dużej rozdzielczości ekranu – aż 15 cali, jest bardzo poręczny. Długość pracy baterii jest również świetna. Bez wątpienia może konkurować z produktami marki Apple. Cena dosyć wysoka – około 8000 złotych.

  1. Acer Swift 5

Ten model łączy ze sobą dobrą jakość i stosunkowo niską cenę. Niestety wyglądem nie zachęca swoich użytkowników. Ekran posiada bardzo wąskie obramowanie, co stawia go na półce z droższymi modelami laptopów. Cena około 4000 złotych.

  1. Acer Swift 3.

Bardzo cienki i kompaktowy model. Idealny dla tych klientów, którzy codziennie przewożą swój sprzęt. W pakiecie znajduje się także bardzo wydajna bateria, która wydłuża całą pracę laptopa. Jedynym minusem tej ceny jest jakość kolorów i jasność ekranu. Cena około 2500 złotych.

  1. Microsoft Surface Book

Komputer został wyposażony w unikatowy wyświetlacz PixelSense . Cechuje go wysoka jasność, wyraziste kolory. Bateria może wytrzymać nawet 17 godzin użytkowania. Jedyny minus to wysoka cena, ponad 7000 złotych.

  1. Lenovo Yoga 710 11 cali

Wyświetlacz to 11 cali. Ten model łączy ze sobą cechy komputera i tabletu jednocześnie. Ekran można wygiąć do 360 stopni i jest dotykowy. Niewątpliwie największym atutem jest ekran, z którego bez problemu można korzystać nawet w dużym słońcu. Cena około 2500 złotych.