Samochody poleasingowe – PKO

Niniejszy artykuł pod tytułem Sprzedaż samochodów powypadkowych z polskich firm ubezpieczeniowych nie stanowi porady, ani nie jest materiałem edukacyjnym, a jedynie przedstawia wyłącznie opinię jego autora. Oznacza to, że wszystkie informacje, które u nas znajdziesz na temat Sprzedaż samochodów powypadkowych z polskich firm ubezpieczeniowych należy traktować jako forma rozrywkowa, a każdą decyzję podejmować wyłącznie samodzielnie w oparciu o właśne doświadczenie oraz rozsądek. Nie tylko nie zachęcamy, ale wręcz odradzamy wykorzystywanie znalezionych tutaj informacji w każdym celu i w każdej sferze życia prywatnego oraz zawodowego.

Powszechna Kas Oszczędności Bank Polski, podobnie jak inne tego typu spółki, również oferuje sprzedaż różnego rodzaju towaru w ramach leasingu.

Samochody poleasingowe – PKO

Kupna danej rzeczy można zarówno dokonać on-line, jak i stacjonarnie. Samochody poleasingowe PKO zlokalizowane są na specjalnie przeznaczonych do tego placach. Tam bez problemu można obejrzeć towar, który akurat interesuje klienta.

Regulamin

Wszystkie samochody poleasingowe PKO można nabyć również za pomocą aukcji on-line. Przedmiotem każdej z nich jest oczywiście pojazd, który trafił do banku po zakończonej umowie leasingowej. Sam stan samochodu, jego techniczne wyeksploatowanie jest oceniane przez specjalistę banku, odpowiedzialnego za tę dziedzinę. Żadne informacje oczywiście nie są zatajane. W opisie można przeczytać fakty dotyczące realnego stanu samochodu, wszelkich uszkodzeń. Jak to bywa w przypadku ofert aut poleasingowych, PKO nie daje żadnej gwarancji na nabyty towar. Decydując się na kupno, lub udział w licytacji, klient bierze na siebie pełna odpowiedzialność.

Jak wziąć udział w aukcji?

Koniecznym do spełnienia warunkiem jest przede wszystkim założenie konta na portalu aukcyjnym PKO. W razie jakichkolwiek naruszeń lub nieścisłości, bank może automatycznie zablokować konto klienta, dlatego należy uważać z licytowaniem. Kolejna rezygnacja z zakupu może spowodować zablokowanie konta na zawsze. Jednocześnie można posiadać tylko jedno konto, co w powiązaniu z poprzednim faktem powinno dać do myślenia wszystkim uczestnikom aukcji. Jeżeli nie jest się zdecydowanym, lepiej nie ryzykować i nie brać udziału.

Przebieg aukcji w serwisie PKO

Wszelkie informacje są przekazywane w sposób jasny i klarowny dla każdego uczestnika. Przede wszystkim termin zakończenia aukcji jest dobrze widoczny. Pokazana jest także początkowa cena za dany produkt, którą w licytacji podbijają jej uczestnicy. Dla chętnych istnieje także możliwość zapoznania się osobiście z produktem – dlatego podane jest także miejsce lokalizacji. Do wglądu umieszczone są również wszystkie dane osoby, która sprzedaje dany samochód. Uwzględniona jest również możliwość wystawienia faktury VAT. Aby uczestniczyć w aukcji należy zasilić ją minimalną kwotą – to równowartość 100 złotych. Oczywiście wskazane są większe kwoty, jednak ta kwota to absolutne minimum. Jeżeli dany samochód zdecyduje się kupić kilka osób po tej samej cenie, wygrywa oczywiście ten, który był pierwszy.