Kalkulator kredytu samochodowego

 

Kalkulator samochodowy

Nasz kalkulator kredytu samochodowego umożliwia obliczenie przybliżonej kwoty kredytu, jego koszt oraz miesięcznej raty. Kalkulator kredytu samochodowego jest to całkowicie darmowe narzędzie udostępniane wszystkim czytelnikom naszego serwisu. Skorzystają z niego wszystkiego osoby, które w najbliższym czasie lub przyszłości planują zakup samochodu i jego finansowanie za pomocą kredytu.

Aby w pełni skorzystać z możliwości jakie oferuje kalkulator kredytu samochodu potrzebne będą podstawowe dane: wartość samochodu, okres kredytowania, oprocentowanie oraz jego wiek (niewymagane). Wprowadzając do kalkulatora wszystkie niezbędne dane z łatwością przewidzisz swoją miesięczną ratę kredytową oraz zaplanujesz swoje wydatki.

Końcowa wysokość rat oraz koszt kredytu może się różnić. Niniejszy kalkulator leasingu nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma jedynie charakteru informacyjny i podglądowy.

Kredyt samochodowy

Kredyt samochodowy to łatwy i szybki sposób na finansowanie zakupu nowego lub używanego pojazdu. Kredyty samochodowego dopasowane są do osób, które pragną kupić auto, motocykl, quad, motorower, a nawet statek wodny.

Kredyt samochodowy charakteryzują się niższym oprocentowaniem aniżeli kredyt gotówkowy. Czas spłaty rozpoczyna się zazwyczaj od kilku miesięcy i może potrwać nawet 10 lat. Wraz z kredytem samochodowym banki oferują zazwyczaj także w pakiecie ubezpieczenie oraz zniżki.

Kredyt samochodowy może ponadto zostać wzięty na kwotę większą niż wartość pojazdu. Dodatkowe środki mogą zostać użyte na inne cele. Ponadto istnieje możliwość wcześniejszej spłaty kredytu.

Na co kredyt samochodowy?

Jak już zostało wspomniane kredyt samochodowy może zostać użyty na zakup nowego lub używanego pojazdu, a także w celu finansowania poniesionych kosztów zakupu pojazdu. W ramach kredytu samochodowego finansuje się zakup pojazdów od:

  • Komisu;
  • Osoby fizycznej;
  • Autoryzowanego dealera;
  • Firmy zajmującej się sprzedażą pojazdów.

Jak obliczyć kredyt samochodowy?

Aby obliczyć całkowity koszt kredytu na pojazd wystarczy, że użyjesz nasz darmowy kalkulator kredytu samochodowego. Wypełnij wszystkie wymagane dane, a nasz kalkulator wykona dla Ciebie szereg obliczeń i zaprezentuje przybliżony wynik. Zobacz także nasz kalkulator kredytu hipotecznego dla osób, które chcą wziąć kredyt pod zastaw hipoteki oraz kalkulator kredytu konsolidacyjnego i kalkulator kredytu mieszkaniowego.