Leasing IT dla aplikacji internetowej
Dysponując kwotą pieniędzy w wysokości około 15000 złotych można bez problemu kupić używane auto. Należy wziąć jednak pod uwagę to, że samochody poleasingowe do 15 000 lub 20 000 złotych to towary, które cieszą się dużą popularnością. Na pewno dużo większą niż te za 5 lub 8 tysięcy złotych. Im większy pułap cenowy, tym lepsze wyposażenie auta, wiek samochodu, a co za tym idzie także jego przebieg w kilometrach. Także ich wygląd zewnętrzny wydaje się być bardziej atrakcyjny.
Popyt na samochody poleasingowe w tym pułapie cenowym może dla klienta być zarówno dobre, jak i złe. Zwłaszcza jeżeli samochód sprowadzany jest zza granicy lub kupowany od nieznajomego handlarza. Oczywiście za taką kwotę można już kupić dobry samochód, jednak warto nabyć go u zaufanej osoby czy pośrednika. Wtedy klient ma gwarancję tego, że nie zostanie naciągnięty i oszukany. Często zdarza się, że sprzedawcy cofają liczniki aut lub są po prostu powypadkowe. Z tym faktem jednak większość z nich się kryje, prezentując towar jako bezkolizyjny. Nie zawsze jednak auta poleasingowe sprzedawane są z oryginalnymi częściami. Często w razie potrzeby naprawy wymieniane są na inne zastępcze części, które jakościowo mogą odbiegać od oryginału.
Jak już wspomniano, oferta aut w tym pułapie cenowym jest przeogromna. Można pokusić się nawet o stwierdzenie, że znajdzie się tam egzemplarze wszystkich marek. Dobry poleasingowy samochód charakteryzuje się przede wszystkim solidną i mocną budową. Powiązane jest to wtedy z jego dobrym stanem technicznym i mniejszymi kosztami późniejszych napraw. Można wyróżnić kilka modeli, które z pewnością warte są uwagi, oraz często można zauważyć je na rodzimych ulicach.
Pierwszym z nich może być Ford Mondeo III w kombi. Ogromnym atutem jest oczywiście diesel. Także późniejsze naprawy nie będą robić totalnej czystki w portfelu swojego właściciela. Zaopatrzony także w duży bagażnik. Spalanie wynosi około 6 litrów na 100 kilometrów.
Kolejna pozycja to Audi TT I 1.8. To już model bardziej kompaktowy, wręcz sportowy. To bardzo solidne auto, którego nawet części wymienne nie są kolosalnie drogie. Spalanie to około 8 litrów na 100 kilometrów.
Trójkę zamyka Renault Megane III 1.6. Jego cena oczywiście spełnia przyjęte wcześniej kryteria. Silnik dobrze przystosowany do LPG. Na rynku można spotkać jednak wiele modeli, które już mają to wbudowane. Wyposażenie jest bardzo różnorodne, oczywiście w zależności od ceny. Spalanie to około 7 litrów na 100 kilometrów.