CeBit 2018 – Największe targi branżowe na świecie

Niniejszy artykuł pod tytułem Sprzedaż samochodów powypadkowych z polskich firm ubezpieczeniowych nie stanowi porady, ani nie jest materiałem edukacyjnym, a jedynie przedstawia wyłącznie opinię jego autora. Oznacza to, że wszystkie informacje, które u nas znajdziesz na temat Sprzedaż samochodów powypadkowych z polskich firm ubezpieczeniowych należy traktować jako forma rozrywkowa, a każdą decyzję podejmować wyłącznie samodzielnie w oparciu o właśne doświadczenie oraz rozsądek. Nie tylko nie zachęcamy, ale wręcz odradzamy wykorzystywanie znalezionych tutaj informacji w każdym celu i w każdej sferze życia prywatnego oraz zawodowego.

Małymi krokami zbliżają się kolejne targi z serii CeBIT. Ich kolejna edycja w 2018 roku ma być jeszcze lepsza i bardziej nowoczesna niż poprzednia edycja

Na wszystkich uczestników targów CeBIT 2018 czeka wiele atrakcji. Sztab organizacyjny szykuje już wiele niespodzianek, które w poprzedniej edycji się nie pojawiły. Cała oprawa i wszystkie wydarzenia organizowane w ramach CeBIT 2018 zyskają nowy wymiar i tematykę. Jak powiedział jeden z członków zarządu Deutsche Messe Oliver Frese:

„CeBIT 2018 będzie festiwalem biznesowym na rzecz innowacji i cyfryzacji”

Nowy rok – nowe cele

CeBIT 2018 uchodzą za największe targi branżowe na świecie, dlatego organizowane są zawsze na bardzo wysokim poziomie, zarówno technologicznym, jak i pod względem komunikacyjnym wśród uczestników. Pierwsza wystawa zostanie otwarta w 2018 roku 11 czerwca. Całe wydarzenie CeBit będzie trwać od 11.06.2018 do 15.06.2018r. w Hanowerze. Koszt jednego biletu to 60 euro. Układ lokalu, w którym będzie się wszystko odbywać będzie całkowicie zmieniony.

Jak powiedział Frese:

„Innowacyjna siła cyfryzacji przekształca firmy i sposób, w jaki angażujemy się w technologię w pracy iw domu, wprowadzając fundamentalne zmiany w całej gospodarce i strukturze społeczeństwa, od tych różnych aspektów i aspektów digitalizacji doprowadziliśmy do destylacji misja dla nowego CEBIT”.

CeBIT 2018 – 4 Strefy

Nowy układ wiąże się oczywiście z innym podziałem stref, na których wystawiane będą wszystkie produkty i urządzenia. Cebit zostanie podzielony na cztery główne sektory. Pierwszy z nich nazywać się będzie d!conomy. W tej części wystawiać się będą mogły gabloty z tematyką cyfryzacji biznesu i administracji. To miejsce będzie służyło do prezentacji rozwiązań i technologii, które będą mogły w przyszłości wspomagać przemysł w rozwoju i jego cyfryzacji. Tematyka tego sektora będzie dotyczyła stricte cyfrowych biur, zarządzania procesami i danymi, bezpieczeństwem i komunikacją, oraz urządzeniami i infrastrukturą.

Cytując Fresea:

„Tylko CEBIT, ze swoją długoletnią historią i głębokimi korzeniami w gospodarce cyfrowej, ma poświadczenia i zdolność potrzebną do połączenia tych różnych aspektów w spójny i atrakcyjny pakiet”.

Drugi sektor CeBit 2018 nazywać się będzie d!Tec, czyli cyfrowa przyszłość. Funkcjonować będzie w oparciu o dotychczasowe rozwiązania technologiczne w odniesieniu do przyszłości i nadchodzących nowości. d!Tec będzie przedstawiał nowe i innowacyjne startupy, aby kreować nowe modele biznesu działające w symbiozie z technologią.

Trzeci sektor CeBit to d!Talk. Na tym panelu odbywać się będą różne dyskusje dotyczące zakresu cyfryzacji.

Ostatni sektor Cebit 2018 to d!Campus. Otwarta przestrzeń stanowić ma centralne miejsce targów. Omawiane tematy dotyczyć będą oczywiście szeroko pojętej cyfryzacji i jej owocach.