Komputery poleasingowe 2020 – porównanie

Niniejszy artykuł pod tytułem Sprzedaż samochodów powypadkowych z polskich firm ubezpieczeniowych nie stanowi porady, ani nie jest materiałem edukacyjnym, a jedynie przedstawia wyłącznie opinię jego autora. Oznacza to, że wszystkie informacje, które u nas znajdziesz na temat Sprzedaż samochodów powypadkowych z polskich firm ubezpieczeniowych należy traktować jako forma rozrywkowa, a każdą decyzję podejmować wyłącznie samodzielnie w oparciu o właśne doświadczenie oraz rozsądek. Nie tylko nie zachęcamy, ale wręcz odradzamy wykorzystywanie znalezionych tutaj informacji w każdym celu i w każdej sferze życia prywatnego oraz zawodowego.

Szukasz najlepszego komputera do gier bądź pracy, ale nie chcesz wydawać nie wiadomo jak dużej kasy? Jak wiadomo dobry jakościowo i nowy sprzęt kosztuje nawet kilka tysięcy złotych. Dzięki naszemu zestawieniu znajdziesz najlepsze komputery poleasingowe w 2020 roku.

Komputery poleasingowe – DELL OPTIPLEX 7040

DELL OPTIPLEX to mały i szybki stacjonarny komputer o bezkompromisowej wydajności. Najważniejszymi zaletami tego urządzenia na pewno jest wydajny proces Intel Core i7-6700 oraz niezawodna pamięć RAM 8GB. Użytkownik wybierając właśnie ten komputer dostaje zintegrowany napęd optyczny DVD-RW i pojemny dysk twardy 1TB HDD. Cena nowego komputera DELL OPTIPLEX to 3700 złotych, natomiast używanego można kupić za od 1999 do 2500 złotych.

Komputery poleasingowe – HP Z220 WORKSTATION

HP Z220 WORKSTATION to komputer wyposażony w procesor XEON E3-1230v2 3,3Ghz (3,7Ghz Turbo). Idealnie sprawdzi się podczas prowadzenia biznesu, przeglądania internetu, nauki czy gier.  Posiada on 8GB pamięci RAM oraz dysk twardy o pojemności 250 GB. Karta graficzna to NVS300 na złącze DMS-59 bez kabla. Cena używanego komputera HP Z220 WORKSTATION to około 1000 złotych.

Komputery poleasingowe – LENOVO P500

LENOVO P500 to idealny sprzęt cechujący się wydajnością, niezawodnością oraz bezpieczeństwem.  Wyposażony w procesor Intel Xenon E5 i pamięci 8GB DDR pozwoli na korzystanie ze sprzętu w różnych sytuacjach. Pojemność dysku twardego aż 500 GB, a karta graficzna to QUADRO NVS K420.  Jest to komputer z wysokiej półki, a jego cena w przypadku używanego sprzętu to między 1999 złotych, a 2999 złotych.

Komputery poleasingowe – DELL PRECISION T1700

Komputer DELL PRECISION T1700 pozwala na szybkie oraz łatwe poradzenie sobie z wymagającymi zadaniami takie jak tworzenie modeli 3D i 2D czy prace z wieloma zaawansowanymi programami naraz. Posiada on procesor Intel Xeon E3-1200 v3, który umożliwia szybkie oraz stabilne przetwarzanie danych.  Wyposażony jest w 8 GB pamięci RAM i jest to najmniejsza konstrukcja takiego rodzaju na rynku. Świetnie więc sprawdzi się w biurze czy innych pomieszczeniach, w których nie chcemy zajmować dużo miejsca. Cena za używany DELL PRECISION T1700 to około 1000 złotych.

Komputery poleasingowe – DELL OPTIPLEX 3020SFF

Komputer DELL OPTIPLEC 3020 SFF to seria komputerów stacjonarnych wyposażonych w proces Inteli i3-4130. Nadaje się do wykorzystywania profesjonalnego, a także do rozrywki w domu. Zastosowana w nim pamięć DDR3 4GB wpływa na szybki czas wykonywania zadań, a złącze SATA III umożliwia podłączenie najszybszych dysków twardych w tym także SSD. Dzięki układowi graficznemu Intel HD 4400 oraz karcie dźwiękowej można odtwarzać filmy i multimedia w jakości HD.