Laptopy poleasingowe 2020 – porównanie

Niniejszy artykuł pod tytułem Sprzedaż samochodów powypadkowych z polskich firm ubezpieczeniowych nie stanowi porady, ani nie jest materiałem edukacyjnym, a jedynie przedstawia wyłącznie opinię jego autora. Oznacza to, że wszystkie informacje, które u nas znajdziesz na temat Sprzedaż samochodów powypadkowych z polskich firm ubezpieczeniowych należy traktować jako forma rozrywkowa, a każdą decyzję podejmować wyłącznie samodzielnie w oparciu o właśne doświadczenie oraz rozsądek. Nie tylko nie zachęcamy, ale wręcz odradzamy wykorzystywanie znalezionych tutaj informacji w każdym celu i w każdej sferze życia prywatnego oraz zawodowego.

Na rynku pierwotnym, aby kupić laptop z najwyższej półki i zmieścić się w 2500 złotych graniczy prawie z cudem.  Takie pieniądze raczej pozwolą na zakupienie sprzętu o dość niskich parametrach. Jednak istnieje rozwiązanie, które pozwoli na zakupienie laptopa nie za miliony monet z dobrymi parametrami. W tym artykule dowiesz się o najlepszych laptopach poleasingowych w 2020 roku.

Laptopy poleasingowe – DELL LATITUDE E6440

Nasze porównanie otworzy  Laptop Dell Latitude E6440, który można kupić już za 1500 złotych. Sprzęt ten jest napędzany przez procesor Intel Core i5-4300M oraz pamięć 4GB. Takie parametry umożliwiają otworzenie nawet najbardziej wymagających aplikacji. Użytkownik tego laptopa ma do dyspozycji ekran 14 cali, który gwarantuje bardzo wygodne użytkowanie nie zwiększając przy tym rozmiarów urządzenia. Dell Latitude E6440 to idealny laptop dla osób, które korzystają z takich sprzętów podczas podróży.

Laptopy poleasingowe – LENOVO THINKPAD X250

Kolejny laptop, który warto zakupić to Lenovo Thinkpad x250 jego cena to około 1200 złotych. Urządzenie to wyposażone jest w proces Intel Core i5 oraz 4B pamięci RAM. Do tego dochodzi też dysk twardy 500GB HDD oraz wyświetlacz o przekątnej 12 cala i rozdzielczości 1366×768. Jak większość laptopów z serii ThinkPad ten model również stanowi idealną propozycję dla biznesu.

Laptopy poleasingowe – HP 8570W

Cena laptopa używanego HP 8570W to około 1700 złotych. Jest to laptop z procesorem Intel Core i7 oraz 8GB pamięci RAM. Z takimi parametrami nie ma żadnych obaw, aby jakikolwiek program bądź gra nie chciała się włączyć albo źle działa. Urządzenie posiada 15,4 cale matryce oraz kartę graficzną NIVIDIA QUADRO 2GB. Przedstawiane urządzenie to propozycja dla osób, które cenią sobie wytrzymałe laptopy i lubią spędzać wolny czas grając w gry.

Laptopy poleasingowe – ULTRABOOK LENOVO T440S

Ten model laptopa ma zintegrowany układ graficzny Intel HD 4400, dlatego świetnie sprawdzi się do obsługi przeróżnych programów, przeglądania stron internetowych i innych, podobnych działań. Przekątna 14 cali  pozwoli na wygodę w użytkowaniu oraz dobrą mobilność urządzenia. Laptop został wyposażony w proces Intel Core i5, dzięki czemu pracuje on dłużej na jednym ładowaniu oraz w pamięć RAM 4GB. Sprzęt ten można dostać w cenie 1200 złotych, a na promocjach za około 1060 złotych.

Laptopy poleasingowe – DELL PRECISION M4800

Dell Precision M4800 to wydajny laptop, który zapewni długi czas pracy bez ładowania. Wyposażony w procesor Intel i7 zagwarantuje szybką pracę wielu aplikacji oraz programów naraz. Przekątna ekranu 15,6 cali zapewni większe pole widzenia niż standardowe ekrany w innych laptopach. Wbudowana została 8 GB pamięć RAM, a jego rozdzielczość to Full HD 1920×1080. Cena tego urządzenia używanego to 3000 złotych, ale na promocji można go dorwać o 1000 złotych mniej. Jest to idealny laptop dla graczy, pracy w biurze czy użytkowaniu w domu.