Najtańszy kredyt gotówkowy

Niniejszy artykuł pod tytułem Sprzedaż samochodów powypadkowych z polskich firm ubezpieczeniowych nie stanowi porady, ani nie jest materiałem edukacyjnym, a jedynie przedstawia wyłącznie opinię jego autora. Oznacza to, że wszystkie informacje, które u nas znajdziesz na temat Sprzedaż samochodów powypadkowych z polskich firm ubezpieczeniowych należy traktować jako forma rozrywkowa, a każdą decyzję podejmować wyłącznie samodzielnie w oparciu o właśne doświadczenie oraz rozsądek. Nie tylko nie zachęcamy, ale wręcz odradzamy wykorzystywanie znalezionych tutaj informacji w każdym celu i w każdej sferze życia prywatnego oraz zawodowego.

W przypadku podejmowania decyzji o wzięciu kredytu nie należy postępować pochopnie. Każdą linijkę umowy trzeba przeanalizować, aby w trakcie spłacania rat nie natknąć się na ukryte kruczki prawne, których kredytobiorca nie był świadomy. Na samym początku warto jednak ustalić, czy cel na który potrzebne są pieniądze jest tak pilny, żeby zaciągać na niego kredyt.

Kilka ważnych szczegółów

Jeżeli już klient zastanowił się nad koniecznością wzięcia kredytu, trzeba ustalić rzeczywistą kwotę, na którą dana osoba chce się zakredytować. Niektóre banki wymagają wykupienia ubezpieczenia kredytu, bądź założenia konta w danym banku. Jeżeli któryś z powyższych punktów nie zgadza się z wcześniej założoną koncepcją, niestety trzeba poszukać kolejnego kredytodawcy.

Jeśli brak jakichkolwiek zastrzeżeń, należy wybrać wysokość raty. Tę decyzję należy dobrze przemyśleć. Najlepiej żeby nie obciążała w dużej mierze codziennego budżetu. Przed podpisaniem każdy musi dokładnie przestudiować całą umowę. W razie nieścisłości klient ma 14 dni na rezygnację.

Banki i kredyty

Można pokusić się o stwierdzenie, że bank oferujący najtańszy kredyt gotówkowy zmienia się każdego miesiąca. Konkurencyjność na rynku sprawia, że podmioty walczą o klienta, oferując mu coraz to nowe i bardziej korzystne umowy kredytowe.

Najtańszy kredyt gotówkowy

Pierwsze miejsce w tym miesiącu zdecydowanie zdobył Eurobank. Jego pożyczka gotówkowa nazwana została ,,wypożyczą”. Oprocentowanie całego kredytu wynosi 0%. Wysokość prowizji, jaką pobiera bank to 10%.

Kolejne miejsce zajął Alior Bank ze swoją ,,Pożyczką 5% z gwarancją”. Jak brzmi nazwa kredytu, oprocentowanie wynosi właśnie 5%. Prowizja, jaką pobiera bank to również 5% od całości kwoty kredytowej.

Trzecie miejsce na podium zajął bank BGŻ BNP PARIBAS z kredytem gotówkowym. Oprocentowanie całego rachunku wynosi 5,49%. Prowizja dla banku to 2,9%.

Na czwartym miejscu uplasował się Credit Agricole. Oferta ciesząca się największym zainteresowaniem to ,,Prostoliczony kredyt gotówkowy”. Oprocentowanie całej kwoty wynosi 6%. Wysoka jest jednak prowizja, jaką generuje bank – to aż 12,5%.

Ostatnie miejsce zajęła telefonia komórkowa, która wprowadziła usługi kredytowe. Chodzi o firmę T-Mobile z ich pożyczką. Pomimo tego, że oprocentowanie kredytu jest najwyższe ze wszystkich banków (wynosi 7,75%), to jednak prowizja odprowadzana do banku równa się 2,99% – zajmując jednocześnie drugie miejsce pod względem najniższej wysokości prowizji ze wszystkich wymienionych banków.