Planujesz zakup nieruchomości? Sprawdź najlepsze oferty na rynku

Niniejszy artykuł pod tytułem Sprzedaż samochodów powypadkowych z polskich firm ubezpieczeniowych nie stanowi porady, ani nie jest materiałem edukacyjnym, a jedynie przedstawia wyłącznie opinię jego autora. Oznacza to, że wszystkie informacje, które u nas znajdziesz na temat Sprzedaż samochodów powypadkowych z polskich firm ubezpieczeniowych należy traktować jako forma rozrywkowa, a każdą decyzję podejmować wyłącznie samodzielnie w oparciu o właśne doświadczenie oraz rozsądek. Nie tylko nie zachęcamy, ale wręcz odradzamy wykorzystywanie znalezionych tutaj informacji w każdym celu i w każdej sferze życia prywatnego oraz zawodowego.

Podjąłeś decyzję o zakupie mieszkania? Chcesz wybrać najlepszą ofertę kredytową? Zapoznaj się z tym artykułem, a będziesz miał wiedzę na temat atrakcyjnych ofert kredytowych na rynku!

Zaprezentowany ranking kredytów hipotecznych dotyczy zobowiązania na kwotę 220 000 zł, przy założeniu, że miesięczny Twój dochód wynosi 5000 zł. Zakładamy, że jako nabywca mieszkania zatrudniony jesteś na umowie o pracę na czas nieokreślony. Nie posiadasz też żadnych zobowiązań finansowych, a nieruchomość-mieszkanie, którą chcesz nabyć warta jest na rynku 275 000 zł.

PKO Bank Polski

PKO Bank Polski udziela największej ilości kredytów hipotecznych na polskim rynku. Oferta banku o nazwie Własny Kąt Hipoteczny jest jedną z bardziej popularnych wśród klientów. Pamiętaj, że PKO Bank Polski jest skłonny udzielić kredytu osobom dysponującym minimalnym wkładem własnym.

Przed złożeniem wniosku o kredyt w PKO Bank Polski (min. 6 miesięcy), musisz założyć w nim konto osobiste, na które systematycznie będziesz wpłacał min. 5 tys. zł (przez cały okres kredytowania). Ponadto będziesz zobowiązany do skorzystania z karty kredytowej banku oraz 4-letniej polisy ubezpieczeniowej od utraty pracy. W PKO Bank Polski możesz indywidualnie negocjować warunki cenowe. Możliwe jest finansowanie nawet 90% wartości nieruchomości.

Okres kredytowania może wynosić nawet 35 lat. Na całkowity koszt takiego kredytu w PKO Bank Polski składają się: odsetki, ubezpieczenie z tytułu utraty pracy (7 150 zł) podatek od czynności cywilnoprawnych (19 zł), wymagana opłata z tytułu oceny wartości nieruchomości (400 zł), ubezpieczenie nieruchomości (5 456 zł), koszt obsługi konta osobistego (2 484 zł), koszt związany z posiadaniem karty kredytowej (1 860 zł) oraz jej ubezpieczenie (111,91 zł).

W PKO Bank Polski możesz skorzystać z możliwości tzw. wakacji kredytowych, zawieszenia spłaty jednej raty w roku, karencji, czyli zawieszania spłaty kapitału nawet do 36 miesięcy (jednorazowo w okresie kredytowania). Możesz płacić w ratach równych lub malejących z możliwością zmiany.

ING Bank Śląski

ING Bank Śląski opracował Dla Ciebie bardzo atrakcyjną ofertę kredytu hipotecznego o nazwie „Zimowa wyprzedaż – lekka rata”,  promocja trwa tylko do 21 marca 2018 r., więc, jeśli się zdecydujesz, musisz do tego dnia złożyć wniosek o kredyt. Jesteś przy tym zobowiązany do skorzystania z konta osobistego z zapewnieniem min. 2 000 zł wpływów miesięcznie, musisz wykupić ubezpieczenie Życie Plus lub polisę Bezpieczny Kredyt

Standard Plus. Przy wartości kredytu 275000 tys. złotych, możesz uzyskać 220000 tys. złotych kredytu. Będzie to kredyt na 30 lat. Rata miesięczna wyniesie Cię 983 zł., prowizja dla banku to kwota 360 zł, oprocentowanie kredytu zamyka się w 3,46%. Pamiętaj w ING Bank Śląski procedura kredytowa nie trwa długo. Jest prosta i przebiega przy spełnieniu warunków bardzo sprawnie.