Ranking banków w 2017

Niniejszy artykuł pod tytułem Sprzedaż samochodów powypadkowych z polskich firm ubezpieczeniowych nie stanowi porady, ani nie jest materiałem edukacyjnym, a jedynie przedstawia wyłącznie opinię jego autora. Oznacza to, że wszystkie informacje, które u nas znajdziesz na temat Sprzedaż samochodów powypadkowych z polskich firm ubezpieczeniowych należy traktować jako forma rozrywkowa, a każdą decyzję podejmować wyłącznie samodzielnie w oparciu o właśne doświadczenie oraz rozsądek. Nie tylko nie zachęcamy, ale wręcz odradzamy wykorzystywanie znalezionych tutaj informacji w każdym celu i w każdej sferze życia prywatnego oraz zawodowego.

Na dzisiejszym rynku założenie konta bankowego jest bardzo proste. Banki prześcigają się w oferowaniu coraz to nowych bonusów tak, aby jak największe grono klientów wybrało właśnie ich placówkę. Konto bankowe nie służy już tylko do pobierania pensji, ale wielu innych niezbędnych na co dzień funkcji. Pod tym względem wybór konkretnej placówki jest bardzo utrudniony. Nieświadome założenie konta w najbliższym banku może mieć negatywne skutki w przyszłości. Po okresie dwóch lat może okazać się, że jednak oczekiwania klienta są o wiele wyższe, a sam bank nie spełnia wymaganych oczekiwań.

Najlepsze banki

Na pierwszej pozycji uplasować się może mBank. Bez wątpienia ma bardzo dobrą ofertę dla prywatnych klientów. W ramach tego banku można korzystać z nowoczesnej bankowości on – line. W standardowej opcji konta można również zbierać punkty PayBack. Otwierając konto klient nie jest obciążany żadnymi kosztami. Podobnie jest w przypadku prowadzenia konta – opłata również wynosi 0 złotych. Karty płatnicze, jakich klienci mogą używać w ramach płatności To Visa oraz MasterCard. To bardzo funkcjonalne rozwiązanie – płatności można dokonywać metodą zbliżeniową. Swoje zastosowanie znalazł także system Android Pay, czyli płatności telefonem. Samo wydanie karty również jest bezpłatne. Jedynie miesięczna opłata za jej użytkowanie wynosi 4 złote. Jednak i tego można uniknąć – wystarczy w miesiącu zrobić 5 transakcji kartą. Jednak wypłacanie pieniędzy z innych bankomatów obciążone jest kwotą 7 złotych.

W drugiej kolejności konto warto założyć w Nest Banku. Prowadzenie konta i użytkowanie karty jest w tym przypadku całkowicie bezpłatne. Również w tym przypadku obecny jest system Android Pay – czyli płatność telefonem. Założenie konta również jest bezpłatne. Karty z jakich można korzystać w Nest Banku to Visa Debit PayWave. Realizacja płatności zbliżeniowych nie jest już dla nikogo zaskoczeniem – oczywiście obecna możliwość realizacji płatności internetowych oraz usługa Cash Back. Wypłata gotówki na terenie kraju we wszystkich bankomatach również jest darmowa – bank nie pobiera żadnej prowizji.

Trzecią pozycję zajmuje Millenium Bank. Wybierając ofertę konta 360 przez rok można liczyć na bezpłatne ubezpieczenie assistance. Dodatkowo bank wprowadził ciekawą aplikację Manager Finansów – co ułatwia zarządzanie budżetem domowym. Zakładając konto w Millenium Banku nie ponosi się żadnych opłat. Jednak samo prowadzenie rachunku obciąża klienta kosztami w wysokości 8 złotych, jeżeli na konto nie wpływa miesięcznie minimum 1000 złotych. Obsługiwane karty płatnicze to Visa Konto 360 payWave. Płatności zbliżeniowe internetowe i zbliżeniowe są również w ofercie banku, także system Cash back. Miesięczne koszty na obsługę karty wynoszą 7 złotych – można ich uniknąć wykonując minimum jedną transakcję kartą oraz wpływy gotówki minimum 1000 złotych.

Zatem który bank będzie najlepszy? Decyzja pozostaje już w rękach przyszłego klienta. Przedstawione zostały 3 stosunkowo najbardziej atrakcyjne pozycje, których oferta może okazać się idealna dla przyszłych założycieli kont bankowych.