Sprzęt poleasingowy w podróży

Czy sprzęt poleasingowy w podróży to dobry pomysł? Oczywiście, że tak! Ma on wiele zalet, na które warto zwrócić uwagę i w niczym nie ustępuje temu nowemu ze sklepu.

Sprzęt polesingowy – zalety

Pierwsze, na co należy zwrócić uwagę to cena komputerów, samochodów, laptopów czy telefonów, które wcześniej były wzięte w leasing. Nowy, prawie nieużywany sprzęt można kupić nawet o połowę taniej niż w sklepie. Wszystko przez to, że sprzęt poelasingowy to nie najnowsze modele zaraz po premierze. Często mają one już kilka miesięcy pracy za sobą. To jednak nie znaczy, że są przestarzałe, wręcz przeciwnie. Przez to, że użytkownicy nie wykorzystują ich pełnych możliwości, są w doskonałym stanie i nadają się do codziennego użytku.

Kolejnym atutem jest to, że sprzęty brane przez firmy w leasing często są klasy biznes. Oznacza to, że jakość ich wykonania jest wyższa od tych dostępnych na sklepowe półce. Materiały są trwalsze, bardziej wytrzymałe i porządniejsze. W praktyce są one bardziej odporne na wszelkie urazy, upadki oraz inne nieprzewidziane sytuacje, które mogłyby uszkodzić laptopa czy tablet.

Laptop i telefon w podróży

Większa odporność na upadki sprawia, że sprzęt poelasingowy jest idealny do zabrania go z sobą w podróż. Co więcej, gwarantuje on stałą łączność ze światem, nawet jeśli znajdujesz się gdzieś daleko za granicą. Wystarczy tylko, że dokupisz do telefonu bądź laptopa odpowiedni pakiet internetowy, a żeby daleko nie szukać, możesz go dostać w firmie XOXO WiFi.

Teraz masz stały dostęp do swojego konta, rozkładów jazdy oraz bazy hotelowej. W razie potrzeby możesz też wezwać pomoc lub swobodnie kontaktować się z rodziną. Nigdy nie wiadomo, kiedy dostęp do sieci będzie Ci potrzebny. Co prawda w większości hoteli oferowane jest wi-fi, ale z reguły jakoś połączenia pozostawia wiele do życzenia. Dlatego dobrze jest być niezależnym i posiadać własny sprzęt oraz internet.

Wybór tego poleasingowego jest bardzo korzystny, zwłaszcza gdy podróż sama w sobie jest dość kosztowna i szukasz redukcji kosztów, ale jednocześnie nie chcesz rezygnować z pewnego, solidnego sprzętu.